ik had zelfs nog nooit van deze stof gehoord maargoed hier een stukje.....
Bij hoofdpijn, pepperspray snuiven
Een man is erachter gekomen dat je het beste van je migraine kan afkomen, door pepperspray in je neus te spuiten. Hierdoor schijnt de hoofdpijn als sneeuw voor de zon te verdwijnen.
Zelfverdediginginstructeur Wayne Perry heeft na zijn ontdekking de Sinus Buster ontwikkeld, wat de nieuwe remedie moet zijn tegen aanhoudende hoofdpijn.
Perry deed de vondst, toen hij zich tijdens een demonstratie in het gezicht wilde laten spuiten met de bijtende spray. Hij wilde er eigenlijk vanwege een hevige migraine-aanval vanaf zien, maar besloot toch de tanden op elkaar te zetten en zich te laten bespuiten.
Door het inademen van de spray, had Perry nog wel last van tranende ogen, maar behoorde zijn migraine tot de verleden tijd. Peper bevat capsaicine, de stof die de specerij pittig maakt en die zorgt schijnbaar bij het snuiven voor een belangrijke verlichting van de migraine. De 'Sinus Buster' is een voedingssupplement dat nu ook in Europa verkocht wordt.
opvallend dat de testpersoon perry heet8D
< Message edited by GoRilla -- 3/3/2004 20:22:10 >