west europese
Change Page: 12 > | Showing page 1 of 2, messages 1 to 20 of 35
Author Message
floris2

  • Total Posts : 3651
  • Scores: 169
  • Reward points : 1142
  • Status: offline
  • Gender: Male
west europese zo 26-sep-10 16:15 (permalink)
5
inmiddels ben ik weer terug van mijn wedstrijd.
Het ging best goed. Eindelijk weer eens een keer goed
 
mijn lichaamsgewicht was 98.66 (helaas dus niet de 99.9 die ik had willen wegen haha)
ik begon mijn 1e beurt squat met 285, deze ging super hard en voelde alsof hij niets woog. meteen verhoogd naar 300kg, ook deze beurt ging soepel... tja en toen.. 305 310? eigenlijk was ik met die 300 al tevreden omdat dat echt mn doel was om die goed in de wedstrijd te squatten, uiteindelijk kozen we voor 307.5 ik boog hem en toen ik aan wilde zetten om omhoog tekomen wilde ik al opgeven omdat ik al voelde dat ik enigszins haaks zat.. maar wilde toch er voor vechten enhet lukte mij om ook deze beurt rechtop te komen... helaas 2 rode lampen voor diepte.. maar goed, 300 had ik staan.
 
banken ik opende met 210, kreeg hem niet op mijn borst en voelde mij weer naar een black-out zakken.. ergens ver weg hoorde ik press, maar echt goed drukken lukte niet meer, mijn 2e beurt verhoogd naar 215 deze ging gelukkig wel goed en werd mijn 3e beurt 222.5kg ook deze beurt lukte en had ik uiteindelijk dus een subtotaal van 522.5
 
toen kwam mijn volgende doel in zicht.. 800 draaien....
eerst mijn eerste beurt deadlift van 255 getrokken, en voor mijn 2e beurt 270 opgegeven.. ook deze beurt trok ik maar voelde loeizwaar.. voor mijn 3e beurt 277.5 welke ik trok tot mijn knieën en toen was het op...
792.5 ben er tevreden mee en kan nu verder bouwen. filmpje volgt nog
 
 
 
my passion my life... my game my victory
 
#1
    sis

    • Total Posts : 30879
    • Scores: 619
    • Reward points : 2073
    • Status: offline
    • Gender: Female
    Re:west europese zo 26-sep-10 16:24 (permalink)
    0
    Wat een gewichten joh en prima getimed dus, dat het zo goed ging blij

    ~ Limits are for people who have them ~

    Bezoek Body & Fitness Forum Hyve!

     
    #2
      SheRu

      • Total Posts : 11220
      • Scores: 580
      • Reward points : 2061
      • Status: offline
      Re:west europese zo 26-sep-10 19:16 (permalink)
      0
      Ja, Floris ging als een malle!
       
      Ik ben ook weer thuis gearriveerd, maar moet echt even bijkomen van alles. Verslag volgt nog.
      You 's So high 'n mighty with all your muscle. Go ahead boy, pick up that barbell and show me what you can do.

      http://canonnengoed.wordpress.com/

      "SheRu easy. SheRu doet waar SheRu zin in heeft."
       
      #3
        Espi

        • Total Posts : 21401
        • Scores: 147
        • Reward points : 1823
        • Status: offline
        • Gender: Female
        Re:west europese zo 26-sep-10 21:29 (permalink)
        0
        Van harte proficiat met een geweldig resultaat, Floris!
         
        #4
          floris2

          • Total Posts : 3651
          • Scores: 169
          • Reward points : 1142
          • Status: offline
          • Gender: Male
          Re:west europese zo 26-sep-10 21:44 (permalink)
          0
          o ja vergat ik nog te melden
          ben uiteindelijk op totaal 4e geworden en 2e op het onderdeel bankdrukken blij
          helaas werden deze keer geen aparte medailles uitgedeeld per onderdeel (was vorig jaar wel)
           
           
          my passion my life... my game my victory
           
          #5
            sis

            • Total Posts : 30879
            • Scores: 619
            • Reward points : 2073
            • Status: offline
            • Gender: Female
            Re:west europese zo 26-sep-10 21:55 (permalink)
            0
            goed gedaan man!

            ~ Limits are for people who have them ~

            Bezoek Body & Fitness Forum Hyve!

             
            #6
              teddybeerke

              • Total Posts : 4764
              • Scores: 88
              • Reward points : 1660
              • Status: offline
              • Gender: Male
              Re:west europese ma 27-sep-10 09:18 (permalink)
              0
              gefeliciteerd floris
               
              #7
                tiomio123

                • Total Posts : 3552
                • Scores: 25
                • Reward points : 1311
                • Status: offline
                • Gender: Male
                Re:west europese ma 27-sep-10 13:14 (permalink)
                0
                Klinkt goed man, jammer dat je 800 net niet gered hebt, dat klinkt nog net even bruter. Mag je na het wegen nog flink veel drinken, bijv. vruchtensap? Of vind het wegen vlak voor het liften plaats?
                23 jaar
                1,76
                92kg.
                BP: 155 (7x140) 
                SQ: 2x215 
                DL: 270

                 
                #8
                  Luppie

                  • Total Posts : 2332
                  • Scores: 59
                  • Reward points : 1036
                  • Status: offline
                  • Gender: Male
                  Re:west europese ma 27-sep-10 14:11 (permalink)
                  0
                  Goed gedaan !!
                  WIE HET KLEINE NIET EERT IS HET GROTE NIET WEERD 
                   
                  #9
                    floris2

                    • Total Posts : 3651
                    • Scores: 169
                    • Reward points : 1142
                    • Status: offline
                    • Gender: Male
                    Re:west europese ma 27-sep-10 15:45 (permalink)
                    0
                    nee het wegen vind plaats vanaf 2 uur voor de wedstrijd tot een half uur voor de wedstrijd (ivm als je te zwaar bent en je wilt wel in die klasse tillen mag je op het eind nog een keer overwegen) maar het heeft geen zin om je na de weging helemaal vol te stoppen want dat gaat alleen maar tegen je werken.
                     
                    my passion my life... my game my victory
                     
                    #10
                      SheRu

                      • Total Posts : 11220
                      • Scores: 580
                      • Reward points : 2061
                      • Status: offline
                      Re:west europese ma 27-sep-10 17:22 (permalink)
                      +1
                      Ik ben dus ook terug van -niet geheel toevallig- dezelfde wedstrijd blij
                       
                      Mijn wedstrijd verliep best oké. Het was de eerste powerliftwedstrijd na twee jaar stilte van mijn kant. Dus ik was op z'n zachtst gezegd, best benieuwd. blij 
                      Vrijdag werd ik terwijl ik in 't publiek zat ineens serieus gek van de spanning, maar zaterdag zat ik blijkbaar met een enorme grijns op m'n gezicht in de auto naar de sporthal. Gezellig met iedereen gebabbeld, wegen vond ik leuk, kledingcheck was oergezellig -heb uit balorigheid om extra stempels op vanalles gevraagd: "Nee, doet u er daar nog maar eentje!"- maar 't wachten tot we mochten, daar heb ik dan weer niks mee. blij
                       
                      Opwarmen vond ik spannend, ineens lijkt alles veel minder makkelijk te komen dan op de training. Maar toen we starten vond ik dat ik redelijk behoorlijk geconcentreerd was. Eerste beurt squat met 150 werd afgekeurd wegens diepte. De tweede werd wel goedgekeurd, tot opluchting van vooral mezelf maar eigenlijk van iedereen knipoog , en er werd besloten om te verhogen naar 170, maar later 160kg. De 160 moest ik laten zitten, geen idee waarom ik 'r niet goed uitkwam, maar ik voelde ineens dat ik een foutje had gemaakt -alleen geen idee welke-, en dus ook die beurt gemist.
                       
                      Banken is nooit zo m'n ding, dus ik stond 'm daar wel een beetje voor te knijpen. Floris niet. "Ben je gek. GEwoon liggen en drukken". Ik ben dus heel goed met dat soort opdrachten, en de 75 kwam prima. Sowieso had ik de gehele wedstrijd geen enkel idee of iets zwaar kwam of niet. Ik heb 't aan de coaches overgelaten om kilo's aan te geven. "Doen jullie maar, ik stap 'r wel onder". Mij 75kg was niet supernetjes, maar wel oké. M'n 77,5 verwachtte ik dat afgekeurd zou worden, omdat ik stuiterde onderin, maar kreeg ik toch, terwijl ik al aan 't gebaren was naar Noor en Floor ( super blij ) dat 't 'm neit ging worden. De 80kg vond ik het beste komen, noem het maar gerust Hopseflops.
                       
                      Deadliften was gek.
                      Normaalgesproken kan ik dat goed. En ik had op de tweede training waarin ik sumostond een nette 160 getrokken. Dus, in die wetenschap aangevangen met 145kg, die eigenlijk helemaal niet zo makkelijk voelde als ik wilde. We verhoogden naar 155, en ik zette verkeerd aan. Hij kwam los, en daar is alles mee gezegd. Op de derde beurt hetzelfde verhaal. Ik dacht na de tweede nog even dat m'n riem te strak had gezeten en ik daarom ronduit dommig klaar ging zitten, maar m'n derde was zo'n naadloze kopie van m'n tweede, dat het daar eigenlijk niet aan gelegen zal hebben. 
                       
                      REsultaat: 150kg squat, 80kg bank, 145kg deadlift, derde plaats.
                       
                      Tevreden? Ja! Het was niet wonderschoon, of enorm boven mezelf uitstijgen, maar ik had grip op de wedstrijd, en heb 't hem mooi wel gelapt. Het doel was primair ook gewoon in de wedstrijd blijven.
                      De voorbereiding was een supertraject. De laatste maand was pittig, vond ik, maar tillen ging als een kanon. Ik had de allerbeste mensen om me heen (vond ik knipoog), en het vertrouwen (en de broodnodige nuchterheid) dat ik van hen kreeg maakte het een te overziene 'taak', want ja zeggen op de uitnodiging is natuurlijk één ding,...  De wedstrijd zelf heeft kunnen rechtzetten wat ik de vorige keer fout heb gedaan. Nu heb ik alsnog genoeg om te verbeteren, zowel qua randvoorwaarden (slaap, maar ook weken slechte eetlust, en dat dus aan laten flodderen, onder het mom van ach joh, valt mee) als 't liften zelf, als 't onderhoud van je lichaam (eh, ja, dat stretchen...)  maar man.. En ook blij met m'n concentratie tijdens de wedstrijd. Of eigenlijk, tijdens de beurten. Niet dat overgefocuste voor het nodig is, maar heb m'n tunnelvisie zoals op m'n eerste twee wedstrijden ooit optimaal aangehad, en 't was fijn dat ik daar goed in zat. Kwam. Zat. Staat tegenover dat ik dus niet helemaal zeker durf te zeggen of het ook echt zo was, maar zo voelde het wel. (Noorman kreeg overigens nog een reprimande over z'n beurtenbriefjes. WAarop 'ie de beurt erop ging wijsneuzen en kwinkslagen, tot verrasing van de jurytafel. )
                      Wat was ik opgelucht toen m'n eerste squatbeurt stond, en wat vond ik 't gaaf om in ons mini-sub teampje te werken. 
                       
                      Alleen dat 'ga zitten!' hè?
                      <message edited by SheRu on ma 27-sep-10 18:00>
                      You 's So high 'n mighty with all your muscle. Go ahead boy, pick up that barbell and show me what you can do.

                      http://canonnengoed.wordpress.com/

                      "SheRu easy. SheRu doet waar SheRu zin in heeft."
                       
                      #11
                        sis

                        • Total Posts : 30879
                        • Scores: 619
                        • Reward points : 2073
                        • Status: offline
                        • Gender: Female
                        Re:west europese ma 27-sep-10 19:19 (permalink)
                        0
                        super blij leuk verslag SheRu, en toch weer goeie ervaring opgedaan

                        ~ Limits are for people who have them ~

                        Bezoek Body & Fitness Forum Hyve!

                         
                        #12
                          tiomio123

                          • Total Posts : 3552
                          • Scores: 25
                          • Reward points : 1311
                          • Status: offline
                          • Gender: Male
                          Re:west europese ma 27-sep-10 19:24 (permalink)
                          0
                          Idd ook leuk verslag en nette resultaten Sheru!
                          23 jaar
                          1,76
                          92kg.
                          BP: 155 (7x140) 
                          SQ: 2x215 
                          DL: 270

                           
                          #13
                            floris2

                            • Total Posts : 3651
                            • Scores: 169
                            • Reward points : 1142
                            • Status: offline
                            • Gender: Male
                            Re:west europese ma 27-sep-10 22:06 (permalink)
                            +1
                            SheRu je hebt het super gedaan,
                            vergeet niet dat dit een internationale wedstrijd was dus dat de jurering nog strakker is dan.
                            daarnaast sowieso al de extra spanning die de hele zooi meeneemt, de trip, hotel etc.. etc..
                             
                            De kans dat je op je wedstrijd je allerbeste totalen neerzet is gewoon super klein.
                             
                             
                            my passion my life... my game my victory
                             
                            #14
                              SheRu

                              • Total Posts : 11220
                              • Scores: 580
                              • Reward points : 2061
                              • Status: offline
                              Re:west europese ma 27-sep-10 22:10 (permalink)
                              0
                              Precies. Ik bedacht ineens dat m'n tevredenheid erover niet goed overkwam, maar ik kijk met groot genoegen terug op de wedstrijd. 't Liep lekker.  Daar ben ik het allertevredenst over: 't Ging gewoon best lekker. blij
                              En ik heb -opna m'n vrijdagpaniek- het echt leuk gehad. blij (Noorman: "Misschien dat je voor andere mensen toch wat dat betreft een béétje lastig te lezen bent. Vrijdag, geen wedstrijd: grote stress, zaterdag, wedstrijd: ouwehoeren en blablabla")
                               
                              JIJ hebt 't ook super gedaan. Al moest ik wel lachen om de bank, achteraf. blij Keihard bluffen, dat kan je.
                              <message edited by SheRu on ma 27-sep-10 22:21>
                              You 's So high 'n mighty with all your muscle. Go ahead boy, pick up that barbell and show me what you can do.

                              http://canonnengoed.wordpress.com/

                              "SheRu easy. SheRu doet waar SheRu zin in heeft."
                               
                              #15
                                Dave Hawk

                                • Total Posts : 2723
                                • Scores: 108
                                • Reward points : 2075
                                • Status: offline
                                • Gender: Male
                                Re:west europese ma 27-sep-10 22:24 (permalink)
                                0
                                Klasse werk Floris en SheRu !!!.
                                Neem eens een kijkje op mijn persoonlijke site:  www.robberts-tripple.nl .
                                 
                                #16
                                  Ares

                                  • Total Posts : 2971
                                  • Scores: 25
                                  • Reward points : 1807
                                  • Status: offline
                                  • Gender: Male
                                  Re:west europese di 28-sep-10 06:12 (permalink)
                                  0
                                  goede prestaties weer zo te zien knipoog proficiat!
                                   
                                  #17
                                    kalajengkin

                                    • Total Posts : 8825
                                    • Scores: 56
                                    • Reward points : 1332
                                    • Status: offline
                                    • Gender: Female
                                    Re:west europese di 28-sep-10 21:01 (permalink)
                                    0
                                    Ohw!!!
                                    Sow hé!!!
                                    Goed gedaan allebei!
                                    Kala is en blijft een eigenaardig ding 
                                     
                                    #18
                                      teddybeerke

                                      • Total Posts : 4764
                                      • Scores: 88
                                      • Reward points : 1660
                                      • Status: offline
                                      • Gender: Male
                                      Re:west europese wo 29-sep-10 08:21 (permalink)
                                      0
                                      leuk verslag sheru en goede prestatie neergezet
                                       
                                      #19
                                        floris2

                                        • Total Posts : 3651
                                        • Scores: 169
                                        • Reward points : 1142
                                        • Status: offline
                                        • Gender: Male
                                        Re:west europese wo 29-sep-10 20:44 (permalink)
                                        0
                                        squat 300
                                         

                                         

                                        Attached Image(s)
                                        my passion my life... my game my victory
                                         
                                        #20
                                          Online Bookmarks Sharing: Share/Bookmark
                                          Change Page: 12 > | Showing page 1 of 2, messages 1 to 20 of 35

                                          Jump to:

                                          Current active users

                                          There are 0 members and 1 guests.

                                          Icon Legend and Permission

                                          • New Messages
                                          • No New Messages
                                          • Hot Topic w/ New Messages
                                          • Hot Topic w/o New Messages
                                          • Locked w/ New Messages
                                          • Locked w/o New Messages
                                          • Read Message
                                          • Post New Thread
                                          • Reply to message
                                          • Post New Poll
                                          • Submit Vote
                                          • Post reward post
                                          • Delete my own posts
                                          • Delete my own threads
                                          • Rate post

                                          2000-2012 ASPPlayground.NET Forum Version 3.9